Share Gym je naše nová služba sdílení fitka i s někým jiným ve stejnou dobu, na kterou si uděláš svoji rezervaci ty. Dáš tím možnost jít někomu dalšímu s tebou. V sekci rezervace při výběru dne a hodiny nově přibyla kolonka Share Gym, která je primárně nastavena tak, že sdílet fitko s nikým dalším nechceš.

Na tomto konceptu naše fitko hlavně funguje a pokud nechceš, tak se pro tebe nic nemění a daný den a hodinu máš fitko zcela pro sebe jak jsi zvyklý. Rezervace se začervená a nikdo další už jít nemůže, klasika jak to znáš.

Pokud ti nevadí se o fitko podělit a rozhodneš se dát možnost jít i někomu dalšímu s tebou, zvolíš volbu 1 nebo Více. To znamená, že si zvolíš kolik osob může jít s tebou, jestli chceš pouze jednu, anebo necháš jít s tebou i skupinu. Pokud tak učiníš, uvidíš pole kalendáře zelené, ostatním rezervační pole zmodrá.

Když se k tobě nikdo nepřidá, máš to za normální cenu a vše zůstává stejné jako doposud. Pokud se k tobě někdo přidá, vrátí se ti 50 % kreditu zpět na účet v momentě rezervace někoho dalšího. Přijde ti o tom i potvrzení na email.

Ty, co se chceš přidat, klikneš na modrou rezervaci a uvidíš jestli je sdílení pouze pro jednoho nebo více lidí. Pak už vše funguje jak jsi zvyklý, dáš počet lidí, uděláš rezervaci a je hotovo, pro tebe zůstává cena stejná. Máš stejnou možnost i ty, jestli budeš s někým fitko sdílet nebo ne a budeš to mít za půlku.

V tento moment je na danou hodinu již plně obsazeno, další sdílení není možné, pouze jedno, a to z kapacitních důvodů fitka. Služba zkoušíme hlavně proto, že den má pouze 24hodin, některé hodiny jsou více oblíbené a ty tím dáš možnost, aby se k tobě přidal i někdo další. Je to o ochotě k ostatním, a to je celé.